Apple AirPods Max USB-C vs Beats Studio Pro
Wie wint waarvoor: de Apple AirPods Max USB-C is duidelijk sterker in comfort (7,7 tegen 5,7) en samenwerking met Apple (10,0 tegen 9,0); de Beats Studio Pro is duidelijk sterker in batterij (8,6 tegen 6,4), gebruiksgemak (8,2 tegen 5,8), samenwerking met Android (8,0 tegen 6,0) en samenwerking met Windows (8,0 tegen 6,0).
Verschil in getallen
| Eigenschap | AirPods Max USB-C | Studio Pro | Verschil |
|---|---|---|---|
| Prijs | €394,59 | €199,00 | €195,59 goedkoper |
| Batterij (opgave) | 20 uur | 24 uur | 4 uur langer |
| Gewicht (opgave) | 384,8 gram | 260 gram | 124,8 gram lichter |
Wat verschilt echt
- De Beats Studio Pro is €195,59 goedkoper: €199 tegen €394,59 (beide actuele prijzen).
- De Apple AirPods Max USB-C is duidelijk sterker in comfort (7,7 tegen 5,7) en samenwerking met Apple (10,0 tegen 9,0).
- De Beats Studio Pro is duidelijk sterker in batterij (8,6 tegen 6,4), gebruiksgemak (8,2 tegen 5,8), samenwerking met Android (8,0 tegen 6,0) en samenwerking met Windows (8,0 tegen 6,0).
- De Apple AirPods Max USB-C is iets beter in geluidskwaliteit (9,2 tegen 7,8), noise cancelling (9,0 tegen 7,6) en microfoon (6,2 tegen 5,0), binnen de meetmarge.
- De Beats Studio Pro is 124,8 gram lichter dan Apple AirPods Max USB-C.
- De Beats Studio Pro klapt in, de Apple AirPods Max USB-C niet.
Wat bronnen zeggen over de verschillen
- Comfort: SoundGuys geeft 8,5 van 10 voor comfort.
SoundGuys geeft maar 2,9 van 10 voor comfort. - Batterij: Speelde in de standaardtest ongeveer 21 uur.
Hield het in de test 31 uur en 25 minuten vol op één lading. - Gebruiksgemak: De Digital Crown werkt soepel voor het volume, maar is voor andere bediening wat onhandig.
De knoppen zijn betrouwbaar, maar soms frustrerend. - Noise cancelling (klein verschil, binnen de meetmarge): Dempt volgens de meetmethode van SoundGuys 88% van het waargenomen omgevingsgeluid (score 8,8 van 10 voor noise cancelling).
Dempt volgens de meetmethode van SoundGuys 79% van het waargenomen omgevingsgeluid (score 7,9 van 10 voor noise cancelling).
In eigen woorden van de redactie, uit de dossiers op de productpagina's.
Welke kies je?
- Kies de Apple AirPods Max USB-C als je hem urenlang draagt of je vooral een iPhone of Mac gebruikt. Hij is ook iets beter als geluid voor jou voorop staat, je vaak in lawaai zit of je veel belt of vergadert.
- Kies de Beats Studio Pro als je zo weinig mogelijk wilt opladen, gebruiksgemak belangrijk is, je vooral Android gebruikt, je vooral met een pc werkt of je €195,59 minder wilt uitgeven.
Twijfel je nog? Start de keuzehulp
Welke past bij welke situatie?
| Situatie | Weegt vooral | Uitkomst |
|---|---|---|
| Reizen en onderweg | noise cancelling 37%, comfort 22%, batterij 19% | Apple AirPods Max USB-C iets beter: 7,8 tegen 7,2, vooral door noise cancelling (9,0 tegen 7,6); binnen de meetmarge. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is noise cancelling: de Apple AirPods Max USB-C scoort 9,0, de Beats Studio Pro 7,6. Weegt dat voor jou zwaar, kies dan de Apple AirPods Max USB-C. |
| Werken en veel bellen | microfoon 34%, comfort 24%, noise cancelling 14% | Apple AirPods Max USB-C iets beter: 7,1 tegen 6,4, vooral door comfort (7,7 tegen 5,7); binnen de meetmarge. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is microfoon: de Apple AirPods Max USB-C scoort 6,2, de Beats Studio Pro 5,0. Weegt dat voor jou zwaar, kies dan de Apple AirPods Max USB-C. |
| Muziek in een rustige omgeving | geluidskwaliteit 48%, comfort 19%, batterij 10% | Apple AirPods Max USB-C iets beter: 8,0 tegen 7,3, vooral door geluidskwaliteit (9,2 tegen 7,8); binnen de meetmarge. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is geluidskwaliteit: de Apple AirPods Max USB-C scoort 9,2, de Beats Studio Pro 7,8. Weegt dat voor jou zwaar, kies dan de Apple AirPods Max USB-C. |
| Urenlang dragen | comfort 38%, geluidskwaliteit 19%, noise cancelling 12% | Apple AirPods Max USB-C iets beter: 7,6 tegen 7,0, vooral door comfort (7,7 tegen 5,7); binnen de meetmarge. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is comfort: de Apple AirPods Max USB-C scoort 7,7, de Beats Studio Pro 5,7. Weegt dat voor jou zwaar, kies dan de Apple AirPods Max USB-C. |
Alle gegevens naast elkaar
| Eigenschap | Apple AirPods Max USB-C | Beats Studio Pro |
|---|---|---|
| Prijs | €394,59 Recent: laagste prijs bij 3 winkels, gecontroleerd op 8 november om 09:10. | €199,00 Recent: laagste prijs bij 2 winkels, gecontroleerd op 8 november om 09:10. |
| Koopmoment (uit onze prijsmetingen; zo werkt het) | Prima moment vergeleken met 90 dagen | Goed moment vergeleken met 90 dagen |
| KnappeKeuze score | 7,4 | 7,2 |
| Geluidskwaliteit | 9,2 (iets hoger) | 7,8 |
| Noise cancelling | 9,0 (iets hoger) | 7,6 |
| Comfort | 7,7 | 5,7 |
| Batterij | 6,4 | 8,6 |
| Microfoon | 6,2 (iets hoger) | 5,0 |
| Gebruiksgemak | 5,8 | 8,2 |
| Samenwerking met Apple | 10,0 | 9,0 |
| Samenwerking met Android | 6,0 | 8,0 |
| Samenwerking met Windows | 6,0 | 8,0 |
| Reviewscore (niet meegewogen) | 8,9 gebruikers 8,9 | 7,9 testsites 6,6 · gebruikers 9,1 |
| Klank volgens testers | Klinken hetzelfde: natuurlijk en in balans | |
| Pasvorm volgens testers | juist goed: knelt niet (2 testers) | klachten: knelt of drukt (4 testers), warme oren (2 testers), te klein voor grote oren (2 testers) |
| Gewicht (praktisch, met bron) | 384,8 gram | 260 gram |
| Batterijduur volgens opgave (praktisch, met bron) | tot 20 uur | tot 24 uur |
| Met twee apparaten tegelijk (multipoint) (praktisch, met bron) | nee | nee |
| Inklapbaar (praktisch, met bron) | nee | ja |
| Ook met een kabel (praktisch, met bron) | ja | ja |
| Bluetooth-versie (praktisch, met bron) | Bluetooth 5.0 | Bluetooth 5.3 |
| Codecs (praktisch, met bron) | SBC, AAC | SBC, AAC |
| Laadtijd (volledig opladen) (praktisch, met bron) | onbekend | ongeveer 2 uur |
| Categorie | Premium | Premium |
Vetgedrukt is alleen een duidelijk verschil: meer dan de meetmarge (minstens 0,6 punt), of €20,00. "Iets hoger" is minstens 0,3 punt, maar binnen de meetmarge. Fabrikantgegevens staan met bron op de productpagina's. Zo beoordelen we.
Wacht je op een lagere prijs?
Apple AirPods Max USB-C
Pluspunten: Sterke Apple-integratie, Houdt omgevingsgeluid zeer goed tegen, Breed en gedetailleerd geluid
Minpunten: Zwaar: 384,8 gram, zwaarder dan 95% van de koptelefoons met bekend gewicht, Duur, Klapt niet in
Beats Studio Pro
Pluspunten: Goede Apple-integratie
Minpunten: Zit strak op het hoofd, Noise cancelling niet bij de sterkste, Zwakke microfoon, Korte batterijduur: 24 uur met noise cancelling, korter dan 87% van de koptelefoons, Niet met twee apparaten tegelijk te verbinden
Liever iets anders?
In onze koopgidsen
Koopgidsen waarin een of beide modellen in de top 6 staan, eerst de gidsen met allebei. De volgorde in een gids volgt uit onze scores; in een gids met een prijsgrens bepaalt de prijs van nu welke modellen meedoen.
- Beste koptelefoon voor iPhone: Apple AirPods Max USB-C #1, Beats Studio Pro #4
- Koptelefoon met natuurlijk geluid: Apple AirPods Max USB-C #3
- Beste draadloze koptelefoon met kabelaansluiting: Apple AirPods Max USB-C #4
- Beste noise-cancelling koptelefoon: Apple AirPods Max USB-C #5
- Beste koptelefoon voor muziek onder €200: Beats Studio Pro #6
Andere vergelijkingen
- Apple AirPods Max USB-C vs Sony WH-1000XM4C
- Beats Studio Pro vs CMF Headphone Pro
- Apple AirPods Max USB-C vs Sonos Ace
- Beats Studio Pro vs JBL Tour One M3
Deel dit: via WhatsApp · per mail
Citeer deze pagina
Verwijs je naar deze pagina? Gebruik dan:
KnappeKeuze (2026). Apple AirPods Max USB-C vs Beats Studio Pro. Bijgewerkt op 28 oktober 2026. https://knappekeuze.nl/vergelijk/apple-airpods-max-usb-c-vs-beats-studio-pro
Vind jouw beste match in hooguit 8 korte vragen.
Geen technische kennis nodig: eerst waarvoor je hem gebruikt, dan je budget en wat voor jou telt.
Onafhankelijk: winkels betalen niet voor een plek · elke score met bron · prijzen met tijdstip van controle · Zo beoordelen we
Populaire keuzes
Een snelle selectie uit de productdatabase. Gebruik de keuzehulp als je persoonlijk advies wilt.
Alle producten
Vergelijk alle modellen op onze score, de prijs van nu en wat ze kunnen.
Filters
Modellen
Vergelijk koptelefoons
Kies minimaal 2 en maximaal 3 modellen. De vergelijking wordt direct bijgewerkt.
Plus- en minpunten
Sterke punten
Aandachtspunten
Specificaties
Specificaties laden…