Beats Solo 4 vs Jabra Evolve2 75


Wie wint waarvoor: de Beats Solo 4 is duidelijk sterker in batterij (8,8 tegen 7,4), samenwerking met Apple (9,0 tegen 7,0) en samenwerking met Android (8,0 tegen 7,0); de Jabra Evolve2 75 wint bij reizen en onderweg en is duidelijk sterker in samenwerking met Windows (9,0 tegen 7,0).
Verschil in getallen
| Eigenschap | Solo 4 | Evolve2 75 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Prijs | €249,99 | €199,00 | €50,99 goedkoper |
| Batterij (opgave) | 50 uur | 33 uur | 17 uur langer |
| Gewicht (opgave) | 217 gram | 197 gram | 20 gram lichter |
Wat verschilt echt
- De Jabra Evolve2 75 is €50,99 goedkoper: €199 tegen €249,99 (beide actuele prijzen).
- De Beats Solo 4 is duidelijk sterker in batterij (8,8 tegen 7,4), samenwerking met Apple (9,0 tegen 7,0) en samenwerking met Android (8,0 tegen 7,0).
- De Jabra Evolve2 75 is duidelijk sterker in samenwerking met Windows (9,0 tegen 7,0).
- De Beats Solo 4 is iets beter in gebruiksgemak (7,0 tegen 6,6), binnen de meetmarge.
- De Jabra Evolve2 75 is iets beter in geluidskwaliteit (7,1 tegen 6,8) en comfort (6,2 tegen 5,7), binnen de meetmarge.
- Even goed (minder dan 0,3 punt verschil): microfoon.
Welke kies je?
- Kies de Beats Solo 4 als je zo weinig mogelijk wilt opladen, je vooral een iPhone of Mac gebruikt of je vooral Android gebruikt. Hij is ook iets beter als gebruiksgemak belangrijk is.
- Kies de Jabra Evolve2 75 als je vooral met een pc werkt of je €50,99 minder wilt uitgeven. Hij wint bij reizen en onderweg. Hij is ook iets beter als geluid voor jou voorop staat of je hem urenlang draagt.
Twijfel je nog? Start de keuzehulp
Welke past bij welke situatie?
| Situatie | Weegt vooral | Uitkomst |
|---|---|---|
| Reizen en onderweg | noise cancelling 37%, comfort 22%, batterij 19% | Jabra Evolve2 75. De Beats Solo 4 heeft geen noise cancelling, en dat telt hier het zwaarst. |
| Werken en veel bellen | microfoon 34%, comfort 24%, noise cancelling 14% | Vrijwel gelijk: 6,9 tegen 6,9. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is microfoon: de Beats Solo 4 scoort 7,1, de Jabra Evolve2 75 7,1. Daar verschillen ze nauwelijks. |
| Muziek in een rustige omgeving | geluidskwaliteit 48%, comfort 19%, batterij 10% | Vrijwel gelijk: 6,9 tegen 6,8. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is geluidskwaliteit: de Beats Solo 4 scoort 6,8, de Jabra Evolve2 75 7,1. Daar verschillen ze nauwelijks. |
| Urenlang dragen | comfort 38%, geluidskwaliteit 19%, noise cancelling 12% | Vrijwel gelijk: 6,8 tegen 6,6. Conclusie: Wat dit gebruik het zwaarst weegt is comfort: de Beats Solo 4 scoort 5,7, de Jabra Evolve2 75 6,2. Daar verschillen ze nauwelijks. |
Alle gegevens naast elkaar
| Eigenschap | Beats Solo 4 | Jabra Evolve2 75 |
|---|---|---|
| Prijs | €249,99 Recent: laagste prijs bij 1 winkel, gecontroleerd op 8 november om 09:20. | €199,00 Recent: laagste prijs bij 1 winkel, gecontroleerd op 8 november om 09:20. |
| KnappeKeuze score | 7,1 | 6,9 |
| Geluidskwaliteit | 6,8 | 7,1 (iets hoger) |
| Noise cancelling | Niet van toepassing (geen noise cancelling) | 7,2 |
| Comfort | 5,7 | 6,2 (iets hoger) |
| Batterij | 8,8 | 7,4 |
| Microfoon | 7,1 | 7,1 |
| Gebruiksgemak | 7,0 (iets hoger) | 6,6 |
| Samenwerking met Apple | 9,0 | 7,0 |
| Samenwerking met Android | 8,0 | 7,0 |
| Samenwerking met Windows | 7,0 | 9,0 |
| Pasvorm volgens testers | klachten: knelt of drukt (2 testers) | klachten: valt uit of schuift (2 testers) |
| Gewicht (praktisch, met bron) | 217 gram (volgens de fabrikant) | 197 gram (volgens de fabrikant) |
| Batterijduur volgens opgave (praktisch, met bron) | tot 50 uur (volgens de fabrikant) | tot 33 uur (volgens de fabrikant) |
| Met twee apparaten tegelijk (multipoint) (praktisch, met bron) | onbekend | ja (volgens de fabrikant) |
| Inklapbaar (praktisch, met bron) | ja (volgens de fabrikant) | onbekend |
| Ook met een kabel (praktisch, met bron) | ja (volgens de fabrikant) | onbekend |
| Bluetooth-versie (praktisch, met bron) | Bluetooth 5.3 (volgens de fabrikant) | Bluetooth 5.2 (volgens de fabrikant) |
| Codecs (praktisch, met bron) | onbekend | AAC, SBC (volgens de fabrikant) |
| Laadtijd (volledig opladen) (praktisch, met bron) | onbekend | ongeveer 2,7 uur (volgens de fabrikant) |
| Categorie | Middenklasse | Middenklasse |
Vetgedrukt is alleen een duidelijk verschil: meer dan de meetmarge (minstens 0,6 punt), of €20,00. "Iets hoger" is minstens 0,3 punt, maar binnen de meetmarge. Fabrikantgegevens staan met bron op de productpagina's. Zo beoordelen we.
Wacht je op een lagere prijs?
Beats Solo 4
Pluspunten: Batterij voor dagen: ruim 84 uur in de test van SoundGuys, Goede passieve isolatie voor een koptelefoon zonder noise cancelling, Bedraad luisteren via usb-c of 3,5 mm
Minpunten: Klemt stevig: meerdere testers kregen na ongeveer een uur last, Heldere klank met weinig laag, Geen noise cancelling, geen multipoint en geen equalizer
Jabra Evolve2 75
Pluspunten: Twee apparaten tegelijk verbonden
Minpunten: Comfort loopt uiteen: na een uur onprettig of glijdend, Geluid overdrijft bas en hoge tonen
Liever iets anders?
In onze koopgidsen
Koopgidsen waarin een of beide modellen in de top 6 staan, eerst de gidsen met allebei. De volgorde in een gids volgt uit onze scores; in een gids met een prijsgrens bepaalt de prijs van nu welke modellen meedoen.
- Beste koptelefoon voor iPhone: Beats Solo 4 #5
Andere vergelijkingen
- Jabra Evolve2 75 vs JBL Live Beam 4
- Beats Solo 4 vs Razer Barracuda X Chroma
- Beats Solo 4 vs JBL Live 780NC
- Beats Solo 4 vs Marshall Major IV
Deel dit: via WhatsApp · per mail
Vind jouw beste match in hooguit 8 korte vragen.
Geen technische kennis nodig: eerst waarvoor je hem gebruikt, dan je budget en wat voor jou telt.
Onafhankelijk: winkels betalen niet voor een plek · elke score met bron · prijzen met tijdstip van controle · Zo beoordelen we
Populaire keuzes
Een snelle selectie uit de productdatabase. Gebruik de keuzehulp als je persoonlijk advies wilt.
Alle producten
Vergelijk alle modellen op onze score, de prijs van nu en wat ze kunnen.
Filters
Modellen
Vergelijk koptelefoons
Kies minimaal 2 en maximaal 3 modellen. De vergelijking wordt direct bijgewerkt.
Plus- en minpunten
Sterke punten
Aandachtspunten
Specificaties
Specificaties laden…